Modlitwa za misjonarzy
Modlitwa za misjonarzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja PNG   
środa, 02 marca 2005 22:41

Modlitwa za misjonarzyBoże, daj wszystkim misjonarzom, którzy nie wahali się iść w różne strony świata, by głosić Dobrą Nowinę, zdrowie, siłę i wytrwanie, aby mogli jak najdłużej głosić Twoje Imię. Nie opuszczaj ich w codziennym wysiłku budowania Twego królestwa na ziemi.

 
Modlitwa o powołania misyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja PNG   
środa, 02 marca 2005 22:08

Modlitwa za misjonarzy
Panie Jezu Chryste, który nakazałeś swym uczniom: "Idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody..." proszę Cię, abyś wysłuchał mojej modlitwy.

Wspieraj wielkie dzieło misyjne zapoczątkowane przez apostołów. Błogosław w pracy tym, których powołałeś do służby, aby swym przykładem dawali świadectwo o Tobie. Proszę Cię także, byś w dalszym ciągu budził powołania wśród młodzieży, aby swą służbą zasilała misje na całym świecie. Spraw, by nie zabrakło misjonarzy, którzy głosząc Twą naukę będą pomnażali rzesze chrześcijan na Twe przyjście w chwale.

Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

 
Modlitwa za misjonarzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja PNG   
środa, 02 marca 2005 21:39

Modlitwa za misjonarzyDozwól, Panie Boże, by misjonarze znaleźli w swym misyjnym powołaniu radość, sens bycia i wrota do życia wiecznego.

Utwierdź ich Boże w swym posłannictwie. Naucz jak stawiać czoło przeciwnościom losu, jak cieszyć się z drobnostki, jak docierać do ludzi, by ziarno Twej miłości i wiary zasiane przez nich w sercach trafiało na podatny grunt i przysporzyło nowych robotników.

 
Modlitwa za misjonarzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja PNG   
środa, 02 marca 2005 00:09

Modlitwa za misjonarzyPanie, wielu wezwałeś, by poszli Twoim śladem. Wielki to zaszczyt, ale i olbrzymi obowiązek, brzemię, które trzeba donieść do końca. Panie, obdarz misjonarzy Swą łaską, by potrafili sprostać powierzonym im zadaniom.

Napełnij ich serca taką miłością, by zawsze byli skorzy do podejmowania inicjatyw, stali w wykonywaniu pracy i wytrwali w trudnościach, by cierpliwie znosili samotność, zmęczenie i poczucie bezowocnej pracy.

 
Modlitwa o powołania misyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja PNG   
wtorek, 01 marca 2005 23:47

Modlitwa za misjonarzyPanie Jezu Chryste, Zbawicielu nasz i całego świata, wejrzyj łaskawie na tę wielką część ludzkości, która dotąd nie jest w pełni ludem Bożym.

Spraw, prosimy, aby "mieszkańcom cienistej krainy śmierci światło wzeszło" (Mt 4,16), aby przybliżyło się Królestwo Boże do tych, którzy są pogrążeni w mrokach niewiary.
Zlituj sie, Panie, nad tymi, którzy Cię jeszcze nie znają, nie wierzą w Ciebie i nie korzystają z owoców Twojego Odkupienia.

Prosimy Cię, Panie, pomnażaj liczbę robotników na terenach misyjnych, a wszystkich wierzących w Ciebie skłoń do ofiarnej współpracy z nami i dozwól, prosimy, by żarliwość apostolska i zapał misyjny ożywiały całe Mistyczne Ciało Twoje. Amen.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 14